Skřítek Všeználek

V modré třídě přebývá společně s dětmi  skřítek Všeználek, věkové složení dětí je od 3 do 5 let

Bc. Ivana Hrůzová –  vystudovala SSOŠ pedagogickou v Praze, obor výchova dětí předškolního a mladšího školního věku. Dále pokračovala v studiu na VŠ – UK v Praze, obor učitelství pro MŠ. Mezi její zájmy patří hlavně její synové-dvojčátka, dále sport, hlavně tenis a kolečkové brusle. Má ráda hudbu, literaturu a film. Vrátila se po mateřské opět do práce.
Mgr. Jana Křišťanová – vystudovala SPgŠ v Praze 6, obor učitelství pro mateřské školy,  studium magisterského oboru „Předškolní pedagogika“ na UHK. Je vdaná, má 3 dcery a žije s rodinou ve Stratově. Jejím zájmem je kromě rodiny tanec, lyžování, jóga, hudba, zpěv, příroda, literatura.
Zuzana Handlová – vystudovala střední zemědělskou školu a její sportovní aktivity s dětmi jí zavedly k dalšímu vzdělávání. Nyní studuje SŠ MILLS obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Volný čas tráví se synem Štěpánem sportem a v přírodě.
Alena Blechová – asistentka pedagoga.Je vdaná, má dva syny. Mezi její zájmy patří rodina, zahrada, hra na kytaru, zpěv, příroda. Dalšími zájmy a zároveň i druhým zaměstnáním je pečení a zdobení perníčků, výroba skleněných vitráží a výroba skleněné mozaiky. V tomto směru spolupracuje i s MDDM v Čelákovicích, se Skanzenem v Přerově nad Labem, s Atelierem 6tej Smysl ve Staré Boleslavi, kde pořádá řemeslné dílny a kurzy pro děti i dospělé. Bydlí  s rodinou v Ostré.