veverka Louskalka

Třída veverky Louskalky

věkové složení dětí: 3 – 4 roky

Zuzana Handlová – vystudovala střední zemědělskou školu a její sportovní aktivity s dětmi jí zavedly k dalšímu vzdělávání. Nyní studuje SŠ MILLS obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Volný čas tráví se synem Štěpánem sportem a v přírodě.

Kateřina Jurová – je vdaná, má dceru a syna. Vystudovala Střední pedagogickou školu Maja se zaměřením na předškolní pedagogiku. Věnuje se výtvarným činnostem, zejména keramické tvorbě v předškolní výchově. Mezi její zájmy patří hudba, hra na klavír, turistika a relaxace.

Tereza Švarcová – Momentálně je na mateřské dovolené. Vystudovala střední školu v oboru Veřejnosprávní činnost a v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi její zájmy patří hudba, cvičení a cestování.