veverka Louskalka

Třída veverky Louskalky

věkové složení dětí: 3 – 4 roky

Zuzana Handlová – vystudovala střední zemědělskou školu a její sportovní aktivity s dětmi jí zavedly k dalšímu vzdělávání. Nyní studuje SŠ MILLS obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Volný čas tráví se synem Štěpánem sportem a v přírodě.

Alice Kratochvílová – Alice vystudovala Střední uměleckou školu, dále pokračovala studiem na Vysoké škole v Liberci, obor učitelství 1. stupně. Při škole už učila na ZŠ. Po mateřské dovolené, na kterou nastoupila během studia, se musela plně věnovat svému synovi, který je sluchově postižený. Ráda pracuje s dětmi, a proto později vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve školce má 9 let pedagogickou praxi. Je instruktorkou v alpském lyžování a aktivně se věnuje neslyšícím sportovcům v závodním lyžování. Neustále se zdokonaluje ve znakovém jazyce.

Tereza Švarcová – Momentálně je na mateřské dovolené. Vystudovala střední školu v oboru Veřejnosprávní činnost a v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Mezi její zájmy patří hudba, cvičení a cestování.