veverka Hopsalka

Třída veverky Hopsalky

věkové složení dětí: 5 – 7 let

Bc. Veronika Matoušková – zástupkyně ředitelky. Veronika vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na Střední pedagogické škole v Praze. Dále pokračovala v bakalářském studiu na ČVUT v Praze, obor Personální management. Po střední škole se snažila skloubit své tři vášně: cestování, sport a práci s dětmi. Díky tomu trávila spoustu let v zahraničí jako delegátka a vedoucí animačního týmu. V oblasti pedagogiky získala praxi jako učitelka v soukromé Česko-anglické mateřské škole, Dětské skupině a jako organizátorka dětských akcí, narozeninových oslav a zájmových kroužků. Ve volném čase se kromě aktivit pro děti věnuje sportu, moderování a působí jako průvodkyně v zahraničí. V květnu 2019 nastoupila do našeho pedagogického týmu v MŠ Kostička – U veverek a společně s paní učitelkou Janou učí ve třídě Hopsalky.

Kateřina Holanová – Kačka vystudovala SpgŠ v Obratani, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Její další profesní kvalifikací je chůva pro děti 0-7let. Má tři děti a bydlí v Milovicích. Mezi její koníčky patří jóga, tvoření, cestování, příroda.

Asistentka pedagoga
Iveta Šnajdrová – Iveta je asistentka pedagoga. Má středoškolské vzdělání, absolvovala studium pro asistentky pedagoga na vyšší odborné škole Mills. Je vdaná, má syna a žije v Milovicích. Práce s dětmi ji baví a naplňuje. Mezi její zájmy patří příroda jízda na kole a výlety.

Dana Lukačovičová – …