Skřítek Štístko

V červené třídě přebývá společně s dětmi skřítek Štístko, věkové složení dětí je 3 – 6 let.

Kateřina Válková – se vrátila do Kostičky po mateřské dovolené. Během mateřské dovolené vystudovala Střední pedagogickou školu Maja se zaměřením na předškolní pedagogiku. Věnuje se výtvarným činnostem, zejména keramické tvorbě v předškolní výchově. Mezi její zájmy patří hudba, hra na klavír, turistika a relaxace.
Tereza Švarcová
Ivana Votrubcová – asistentka pedagoga
Mgr. Tereza Lerchová – vystudovala všeobecné gymnázium v Říčanech, dále vyšší odbornou školu  obor sociální pedagogika, ve které pokračovala i na Univerzitě Karlově v Praze. Během studií závodně tančila standardní a latinsko-americké tance. Nyní se ve volném čase nejvíce věnuje kresbě, ručním pracím a sportu – lyže, turistika a fitness. V únoru 2014 odešla na mateřskou dovolenou.