Skřítek Štístko

V červené třídě přebývá společně s dětmi skřítek Štístko, věkové složení dětí je 3 – 5 let.

Gabriela Vynšová – Vystudovala SPgŠ, je vdaná, má dva syny. Ráda hraje na klavír, kytaru a flétnu. Ve volném čase houbaří a vyráží na turistické výlety s rodinou.

Veronika Pilařová – Vystudovala SOŠP v Praze v Dejvicích a PedF UK obor Učitelství pro MŠ. Pochází z Ostré, ale nyní žije v Lysé nad Labem. Hraje na klavír, zobcovou a příčnou flétnu. Několik let se věnovala baletu a společenskému tanci. Má ráda zvířata, hudbu, muzikály a fotografování.

asistentka pedagoga – Eva Zemanová

Kateřina Válková – v současné době je na mateřské dovolené, je vdaná má dceru a syna. Vystudovala Střední pedagogickou školu Maja se zaměřením na předškolní pedagogiku. Věnuje se výtvarným činnostem, zejména keramické tvorbě v předškolní výchově. Mezi její zájmy patří hudba, hra na klavír, turistika a relaxace.