Skřítek Smíšek

Ve žluté třídě přebývá spolu s dětmi skřítek Smíšek, věkové složení dětí je 3 – 5 let
Telefon 702 051 617

Stáňa Heuslerová – vystudovala Střední zdravotní školu v Praze obor všeobecná zdravotní sestra. Dále vystudovala SOŠ Mills, obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Je vdaná, má 2 děti – dceru a syna. Mezi její zájmy patří rodina, příroda, zpěv, plavání a lyžování. Dále se zajímá o hudbu a výtvarnou výchovu. Bydlí v Milovicích.
Klára Dančová – vystudovala SPgŠ v Praze. Je vdaná a má 2 děti. Mezi její zájmy patří rodina, vaření, četba, sport a zahrádka.
Ivana Votrubcová – asistentka pedagoga
Adéla Pilecká – momentálně je na mateřské dovolené. Vystudovala SPgŠ v Praze v Dejvicích. Ve volném čase jezdí ráda na kole, prochází se přírodou a skládá puzzle, hraje na klavír a zobcovou flétnu. Žije s přítelem v Milovicích.