Skřítek Smíšek

Ve žluté třídě přebývá spolu s dětmi skřítek Smíšek, věkové složení dětí je 3 – 6 let
Telefon 702 051 617

Stáňa Heuslerová – vystudovala Střední zdravotní školu v Praze obor všeobecná zdravotní sestra. Dále vystudovala SOŠ Mills, obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Je vdaná, má 2 děti – dceru a syna. Mezi její zájmy patří rodina, příroda, zpěv, plavání a lyžování. Dále se zajímá o hudbu a výtvarnou výchovu. Bydlí v Milovicích.
Klára Dančová
Gabriela Vašková – vystudovala SPgŠ v Čáslavi, v současnosti se věnuje studiu na Technické univerzitě v Liberci. Mezi její hlavní zájmy patří sport, hudba, tanec a zpěv, také literatura a film. Hraje na klavír, kytaru a flétnu.Momentálně je na mateřské dovolené.
Adéla Pilecká – momentálně odešla na mateřskou dovolenou. Vystudovala SPgŠ v Praze v Dejvicích. Ve volném čase jezdí ráda na kole, prochází se přírodou a skládá puzzle, hraje na klavír a zobcovou flétnu. Žije s přítelem v Milovicích.