Skřítek Smíšek

Ve žluté třídě

přebývá spolu s dětmi skřítek Smíšek, věkové složení dětí je 5 – 6 let

Telefon 702 051 617

Stáňa Heuslerová – vystudovala Střední zdravotní školu v Praze obor všeobecná zdravotní sestra. Dále vystudovala SOŠ Mills, obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Je vdaná, má 2 děti – dceru a syna. Mezi její zájmy patří rodina, příroda, zpěv, plavání a lyžování. Dále se zajímá o hudbu a výtvarnou výchovu. Bydlí v Milovicích.

Radka Huňatová – vystudovala střední odbornou školu Maja s.r.o. ,obor kosmetička,masérka.Dále absolvovala kurz asistenta pedagoga ve Služba škole MB. Nyní dokončuje studium SOŠ Mills, obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Má tři dcery. Mezi její zájmy patří rodina,kolo,procházky v přírodě, homedecor. Dále se zajímá o netradiční výtvarné techniky. Bydlí na Loučeni.

Ivana Votrubcová – asistentka pedagoga