Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2013/2014

Vážení rodiče, kteří se ucházíte  o přijetí Vašeho dítěte do Kostičky,
velmi nás těší váš zájem o naší školku a přijetí vašich dětí k nám. Nikoho z nás nenapadlo, že zájem bude tak velký a převýší více než desetinásobně nabídku (na 17  budoucích volných míst se přihlásilo 179 dětí), vážíme si toho. Mrzí mě, že můžeme pro příští rok přijmout jen několik málo z vašich dětí, ale věřím, že snad najdete jiná řešení. Příští rok by mohla být situace výrazně lepší, kdy z naší školky bude odcházet více dětí do ZŠ. Nově přijaté děti pro příští šk. rok najdete zde.
Prosím vyzvedněte si rozhodnutí o přijetí či nepřijetí vašeho dítěte osobně (zákonný zástupce), přímo v mateřské škole v kanceláři dne  25. a 26.4. mezi 10-17 hodinou.
Děkuji vám za pochopení. Jana Křišťanová