Nový školní rok 2012/2013

Vážení a milí rodiče,
blíží se začátek nového školního roku, který začíná 3. 9. 2012.
Všechny děti, které již do Kostičky chodily, půjdou do svých tříd, zůstane jim i stejná značka. Nové děti máme již ve třídách rozdělené, seznamy se jmény budou viset 3 . září u vchodu do MŠ. V případě, že byste chtěli vědět, do které třídy půjde Vaše dítě dříve, sdělíme Vám to telefonicky.
TŘÍDNÍ SCHŮZKA PRO VŠECHNY RODIČE SE BUDE KONAT 6. ZÁŘÍ  OD 17. HODIN.
V zájmu snadného začlenění nových dětí mezi ostatní doporučujeme rodičům, aby si první dny s dětmi ve školce zůstali pohrát a nenechávali tam děti pokud je to možné, hned první dny do odpoledních hodin. Více info k tomuto tématu se dozvíte v rubrice Přijímání dětí do MŠ, kde je též uvedeno, co děti do školky potřebují.
TĚŠÍME SE NA VÁS I VAŠE DĚTI!!!
Kolektiv z Kostičky