Letní prázdninový provoz

Vážení rodiče,
z důvodu naplnění kapacity mateřské školy pro letní prázdninový provoz v srpnu 2018 již nepřijímame další přihlášky.
Děkujeme za porozumění.
###
MŠ Kostička zajišťuje prázdninový provoz od 1. do 31. srpna 2018. Kromě dětí z Kostičky mohou školku tento měsíc navštěvovat i děti z ostatních milovických školek, které jsou v této době zavřené. Přihlášky na léto jsou již nyní k vyzvednutí přímo v budově školky. Děti na prázdniny budeme přijímat do naplnění kapacity školky. Přihlásit se mohou pouze děti zaměstnaných rodičů, NE rodičů na mateřské dovolené. To, jestli je dítě přijato vám sdělíme okamžitě.
Pokud bude vaše dítě přijato, přijde 1.8. ke školce, kde si na seznamech přečte, do které třídy bude jeho dítě chodit. Pokud budete chtít dítě omluvit, prosím volejte na tel. školky nebo do jednotlivých tříd.
Do školky dětem vezměte malý polštářek a lehkou dečku na odpolední odpočinek, pokrývku hlavy a opalovací krém. Zubní kartáček a pasta je na vašem uvážení. Pohodlné oblečení aktuální dle počasí.
Děkujeme Vám za pochopení..
###