veverka Zrzečka

Třída veverky Zrzečky

věkové složení dětí: 4 – 6 let,

telefon do třídy: +420 731 610 615

paní učitelky:

Bc. Veronika Matoušková – zástupkyně ředitelky. Veronika vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na Střední pedagogické škole v Praze. Dále pokračovala v bakalářském studiu na ČVUT v Praze, obor Personální management. Po střední škole se snažila skloubit své tři vášně: cestování, sport a práci s dětmi. Díky tomu trávila spoustu let v zahraničí jako delegátka a vedoucí animačního týmu. V oblasti pedagogiky získala praxi jako učitelka v soukromé Česko-anglické mateřské škole, Dětské skupině a jako organizátorka dětských akcí, narozeninových oslav a zájmových kroužků. Ve volném čase se kromě aktivit pro děti věnuje sportu, moderování a působí jako průvodkyně v zahraničí. V květnu 2019 nastoupila do našeho pedagogického týmu v MŠ Kostička – U veverek a společně s paní učitelkou Janou učí ve třídě Hopsalky.

Adéla Palasová – Vrátila se do školky po mateřské dovolené, má dvě děti Ellu a Sebastiana.
Vystudovala Pedagogickou školu v Praze Dejvicích.
Má ráda procházky přírodou, společenské hry , jízdu na kolečkových bruslích a čas travený s rodinou.

Iva Kožíšková – Iva má mnoholetou praxi v mateřské škole, pedagogickou školu s oborem předškolní vzdělávání a kurz logopedického asistenta. Jako důchodkyně ve třídě Zrzečka pracuje pouze tři dny v týdnu. Má ráda historii, četbu a cestování, motorky a rychlá auta, koně a country.

Mgr. Petra Zemanovámomentálně na mateřské dovolené – Petra vystudovala Obchodní akademii v Lysé nad Labem, ale už v prvním ročníku věděla, že to nebude její pracovní dráha, proto ve třetím ročníku dokončila cyklus hry na akordeon v ZUŠ v Lysé nad Labem a ve čtvrtém se začala připravovat na přijímací zkoušky na Pedagogickou fakultu. V roce 2003 promovala na UJEP v Ústí nad Labem a téhož roku nastoupila jako učitelka prvního stupně na základní školu J.A.Komenského v Lysé nad Labem, kde učila převážně 1. a 2. třídu 14 let. Má mimo jiných kurz logopedického asistenta a absolvovala program Trénink jazykových schopností podle Elkonina. Od prosince 2017 působí v Milovicích také jako Neurofeedback terapeut. Ráda sportuje a čte, zpívá v ženském sboru Quantumtet. Volný čas tráví s rodinou.