veverka Zrzečka

Třída veverky Zrzečky

věkové složení dětí: 4 – 7 let, logopedická třída

Iva Kožíšková – Iva má mnoholetou praxi v mateřské škole, pedagogickou školu s oborem předškolní vzdělávání a kurz logopedického asistenta. Jako důchodkyně ve třídě Zrzečka pracuje pouze tři dny v týdnu. Má ráda historii, četbu a cestování, motorky a rychlá auta, koně a country.

Alice Kratochvílová – Alice vystudovala Střední uměleckou školu, dále pokračovala studiem na Vysoké škole v Liberci, obor učitelství 1. stupně. Při škole už učila na ZŠ. Po mateřské dovolené, na kterou nastoupila během studia, se musela plně věnovat svému synovi, který je sluchově postižený. Ráda pracuje s dětmi, a proto později vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve školce má 9 let pedagogickou praxi. Je instruktorkou v alpském lyžování a aktivně se věnuje neslyšícím sportovcům v závodním lyžování. Neustále se zdokonaluje ve znakovém jazyce.

Asistentka pedagoga

Eva Dajčová – Eva má tři děti a je členkou Apoštolské církve. Hraje na sopránovou zobcovou flétnu, učí se na altovou. Práce s dětmi ji moc baví, je to pro ni výzva.

Mgr. Petra Zemanovámomentálně na mateřské dovolené – Petra vystudovala Obchodní akademii v Lysé nad Labem, ale už v prvním ročníku věděla, že to nebude její pracovní dráha, proto ve třetím ročníku dokončila cyklus hry na akordeon v ZUŠ v Lysé nad Labem a ve čtvrtém se začala připravovat na přijímací zkoušky na Pedagogickou fakultu. V roce 2003 promovala na UJEP v Ústí nad Labem a téhož roku nastoupila jako učitelka prvního stupně na základní školu J.A.Komenského v Lysé nad Labem, kde učila převážně 1. a 2. třídu 14 let. Má mimo jiných kurz logopedického asistenta a absolvovala program Trénink jazykových schopností podle Elkonina. Od prosince 2017 působí v Milovicích také jako Neurofeedback terapeut. Ráda sportuje a čte, zpívá v ženském sboru Quantumtet. Volný čas tráví s rodinou.