veverka Čiperka

Třída veverky Čiperky

věkové složení dětí: 2,5 – 3,5 roku

Kateřina Holanová – Katka vystudovala SpgŠ v Obratani, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Její další profesní kvalifikací je chůva pro děti 0-7let. Má tři děti a bydlí v Milovicích. Mezi její koníčky patří jóga, tvoření, cestování, příroda.

Dana Lukačovičová – Pochází z Napajedel na Moravě. Bydlí v Milovicích.  Vystudovala SOŠ Sociální péče obor Výchovná a humanitární činnost. Jako učitelka MŠ pracuje od roku 2008. Mezi nejoblíbenější aktivity s dětmi patří výtvarné činnosti a pobyt a aktivity v přírodě.
Je vdaná, má 3 syny. Mezi její zájmy patří rodina, turistické a sportovní činnosti s rodinou, jízda na kole a relaxuje v přírodě.

Asistentka pedagoga – Eva Dajčová – Eva má tři děti a je členkou Apoštolské církve. Hraje na sopránovou zobcovou flétnu, učí se na altovou. Práce s dětmi ji moc baví, je to pro ni výzva.