veverka Čiperka

Třída veverky Čiperky

věkové složení dětí: 3 – 4 roku

Alice Kratochvílová – Alice vystudovala Střední uměleckou školu, dále pokračovala studiem na Vysoké škole v Liberci, obor učitelství 1. stupně. Při škole už učila na ZŠ. Po mateřské dovolené, na kterou nastoupila během studia, se musela plně věnovat svému synovi, který je sluchově postižený. Ráda pracuje s dětmi, a proto později vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve školce má 9 let pedagogickou praxi. Je instruktorkou v alpském lyžování a aktivně se věnuje neslyšícím sportovcům v závodním lyžování. Neustále se zdokonaluje ve znakovém jazyce.

Ivana Kuncová – vystudovala gymnázium v Mladé Boleslavi a SŠ Maja obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“. Má 3 děti – 2 dcery a syna. Mezi její zájmy patří rodina, příroda, hudba a tanec. Bydlí v Milovicích.

Asistentka pedagoga – Eliška Červenková