Co je nového?

Vážení rodiče,

zveme Vás na třídní schůzky, kde se dozvíte vše potřebné ohledně průběhu školního roku 2019/2020, ohledně plateb, přihlašek ke stravování a na kroužky.

KDY?

Ve středu 11.5.2019 od 17:00. Prosíme zajistěte si hlídání pro Vaše děti, jejich přítomnost narušuje rychlý průběh schůzek.

Děkujeme Vám za pochopení.

Zahájení nového školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, nový školní rok začíná v pondělí 2. žáří 2019. Prosíme přiveďte děti do školky do 8:00 hodin. Všechny informace ohledně provozu školky, náplně dne, plateb, stravování se dozvíte na třídních schůzkách, které se budou konat:

12.9.2019 – MŠ Kostička od17:00 a

11.9. MŠ U veverek od 17:00.

Dětem budou přiděleny variabilní symboly pro veškeré platby. Proto Vás prosíme, abyste zatím školné neplatili. Výše školného pro školní rok 2019 bude 500,- CZK pro obě MŠ Předškoláci, tedy děti narozené do 31.8.2014, školné neplatí. Prosíme Vás pečlivě si opiště telefon do jednotlivých tříd, kam Vaše díte dochází. Na tomto telefonu se děti omlouvají z docházky, stravného a podobně.

Děkujeme a těšíme se na Vás a vaše děti.

Informace o prázdninovém provozu

Rozdělení dětí do tříd je vyvěšeno u vchodu do kanceláře MŠ Kostička a u vchodu do MŠ U veverek. Děti potřebují do školky oblečení na zahradu (vždy s přihlédnutím k počasí), pokrývku hlavy (kšiltovka, klobouček), přezuvky nebo bačkorky do třídy, opalovací krém. Pokud budou děti ve školce odpočívat, přineste jim prosím pyžanko, lehkou dečku a malý polštářek. Platba za stravné zůstává stejná jako během celého školního roku.

Zápis do školky 2019/2020

Více informací o dni zápisu do školky.