Co je nového?

Inzerát: Hledáme paní učitelku

MŠ Kostička v Milovicích hledá do svého kolektivu novou posilu: paní učitelku s pedagogickým vzděláním, milou a usměvavou, s přátelským přístupem k dětem a hezkým vztahem k přírodě. Hra na hudební nástroj je vítána😊

Zrušení školky v přírodě

Vážení rodiče,

je nám to velmi líto, ale i přes všechno naše snažení (včetně dopisu ministrovi) musíme školku v přírodě v tomto školním roce zrušit. Viz odkaz

Zálohy vám budou vráceny prostřednictvím účtu, ze kterého jste platbu posílali.

Děkujeme vám za pochopení.

Přijímání dětí pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

informace o přijetí dítěte pro školní rok 2020/2021 najdete v sekci „přijímání dětí“.

Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

nastává opět změna a musím vám oznámit, že v červenci 2020 budou MŠ Kostička a MŠ U Veverek uzavřeny. V tomto období bude prázdninový provoz zajišťovat MŠ Sluníčko, prosím zajistěte si včas umístění vašeho dítěte.
V srpnu 2020 budou MŠ Kostička a MŠ U Veverek otevřeny a budou na volná místa dobírat děti ze Sluníčka.Přihlášky na prázdninový provoz pro děti ze Sluníčka budou k vyzvednutí v MŠ Kostička v prvním červnovém týdnu.

V návaznosti na stanovisko KHS, kdy je možné v během prázdninového provozu měnit skupiny dětí, bude letní provoz mateřských škol, p.o. města dle již schválených usnesení rady města (viz RM 29/2019).

prázdniny
MŠ U Broučků
1.-31.7.2020
MŠ Kostička + MŠ U Veverek
1. – 31.7.2020
MŠ Sluníčko
3.8. – 31.8.2020

U nově příchozích dětí předají rodiče/zákonní zástupci MŠ Čestné prohlášení o neexistenci příznaků infekčního onemocnění.

Děkujeme vám za pochopení.