Začátek nového školního roku

Milí rodiče a přátelé Kostičky,
blíží se začátek nového školního roku. V týdnu od 26. srpna budeme ve školce připravovat pro děti třídy, hračky,  a výtvarné a další pomůcky.
Bohužel musíme zvýšit  školné od 1.9.2013  z důvodu navýšení cen za energie z původních 350,-Kč na 400,- Kč měsíčně.  V následujícím školním roce bude v naší školce většina „předškoláků“ – dětí v posledním roce před nástupem povinné školní docházky, které školné ze zákona 12 měsíců neplatí.
Kostička získala GRANT na Zahradu v přírodním stylu – máme velkou radost a čeká nás mnoho práce, ale pokud se podaří, co máme v plánu, bude naše školní zahrada krásná a v Milovicích nevídaná a jedinečná.
MŠ KOSTIČKA má nově založený facebook – https://www.facebook.com/mskosticka, kam nám můžete napsat svoje názory, přání a připomínky a eventuálně diskutovat s ostatními.